Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzysztof Żuk: Razem z marszałkiem kupiliśmy bilety na pierwszy lot

Utworzony przez MARIAN PALACZ KOTŁOWY, 22 czerwca 2012 r. o 11:09 Powrót do artykułu
Nie zawoźcie Żuka i Hetmana do UK na stałe !!! Chcecie żeby zrobili tam drugą największą wioskę w UE jaką jest Lubelszczyzna ? Ani mi się ważcie ! Te cuda-wianki-niewidy niech se ćwiczą na lubelskiej gawiedzi. Oni są tak naprawdę zainteresowani żeby jak najwięcej lubelaków wyfrunęło na stałe stąd. Wtedy stopa bezrobocia spadnie, bo reszta tyra za psi grosz lub jest bezrobotna. Oprócz Żuka i Hetmana oczywiście .... dwie wypasione mordki utrzymywane od iks lat przez podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydend i marszałek dali przykład brawo tak postempują inteligętni i madrzy urzędnicy -wielki szacun .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
– Zarówno ja, jak i marszałek województwa zarezerwowaliśmy dwa pierwsze bilety – poinformował Krzysztof Żuk, prezydent Lublina. A mnie kur...a na to nie stać pajacu jeden z drugim!!! [/quote]
mieszkaniec napisał:
– Zarówno ja, jak i marszałek województwa zarezerwowaliśmy dwa pierwsze bilety – poinformował Krzysztof Żuk, prezydent Lublina. A mnie kur...a na to nie stać pajacu jeden z drugim!!!
[quote name='mieszkaniec' timestamp='1340376353' post='641045'] – Zarówno ja, jak i marszałek województwa zarezerwowaliśmy dwa pierwsze bilety – poinformował Krzysztof Żuk, prezydent Lublina. A mnie kur...a na to nie stać pajacu jeden z drugim!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bilety dla tych panów będą kupione za pieniądze podatników i będzie to pocieszające jak będą one tylko w jedna stronę bez prawa powrotu.Pozostałe rozwiązania są nieistotne i nie pocieszające ,bo władza ma to do siebie,że"kłamie"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestancie oplówać nie najgorzą władze a nawet wielu dziedzinach pozytywną ktora chce zostawić po sobie inwestycje -panowie pokory rozsądu troche .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...